Klasowy Dzień Dziecka w kinie i w plenerze
Tegoroczny Dzień Dziecka w klasie 7 był bardzo aktywnie spędzonym czasem. Po słodkim poczęstunku od wychowawcy uczniowie udali się do Nowogardzkiego Domu Kultury na seans filmu „ 100 kilo do gwiazd”. To filmowa opowieść o dorastaniu, rodzinie, przyjaźni i przełamywaniu własnych barier. Ale przede wszystkim to historia o spełnianiu marzeń, nawet tych najbardziej nieosiągalnych.

Pogoda była bardzo słoneczna więc po seansie filmowym uczniowie zjedli lody i wszyscy przeszli na plażę nad Jeziorem Nowogardzkim. Pobyt na plaży wypełniała wspólna zabawa w „ Ziemniaka”, rozgrywki w tenisa stołowego na świeżym powietrzu oraz gra w „Uno”. Na koniec siódmoklasiści zjedli pizzę i na pieszo wrócili do szkoły.
Miło było popatrzeć na wspólną zabawę uczniów i ich integrację. Czas spędzony razem okazał się tym, czego im najbardziej brakowało podczas nauki zdalnej. Mam nadzieję, że ten dzień był dla nich dużym krokiem do odbudowania relacji i lepszego samopoczucia.
Składam serdeczne podziękowania dla pani Sylwii Piwowarczyk za wsparcie i sprawowaną opiekę nad uczniami podczas wyjścia, a pani Dorocie Masłowskiej i panu Marcinowi Miklasowi za pomoc w organizacji wydarzenia. Podziękowania także dla Nowogardzkiego Domu Kultury za organizację seansu filmowego dla uczniów. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć dołączonych do artykułu.

Anna Jurczyk
Wychowawca klasy 7